AITHNEACHADH TEAGHLAICHE

FÀILTE GU FHORAMACH ALMANDAX. Gheibh thu A H-UILE FIOSRACHADH A THA SÙBAIL A THAOBH A THAOBH A' GERMANAICH AGUS A' CHÀNAIN GERMANACH NAM Fòraman.
    EBRULİSMAİL
    Com-pàirtiche

    FÀILTE

    SEVDİĞİM İNSAN ALMANYADA AMA DAHA ALMAN VATANDAşI DEĞİL BEN İZMİRDE YAşİYORUM FAKAT ORAYA NASIL GİDEBİLİRİM BANKAYA YÜKLÜ MİKTARDA PARA YATIRILMASI GEREKLİ OLDUĞU YAZIYOR İNTERNET SAYFALARINDA … BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN YAZABİLİR MI BANA  …

    CRÌOCHACHADH A-NIS

    yenicerixnumx
    Com-pàirtiche

    Hello

    Cho fad's a tha mi a 'tuigsinn, tha thu nad shaoranach ann an dùthaich eadar-dhealaichte. Chan eil e gu leòr nach eil agad ach an t-airgead a dh'fheumas tu a phàigheadh ​​bhon bhanca. mar sin cha do mhìnich thu dìreach dè a tha a 'dol air adhart ach feumaidh tu tagradh a dhèanamh airson visa aonadh teaghlaich.

    FÀILTE

    SEVDİĞİM İNSAN Almanya'da AMA DAHA ALMAN VATANDAşI DEĞİL BEN İZMİRDE YAşİYORUM FAKAT ORAYA NASIL GİDEBİLİRİM BANKAYA YÜKLÜ MİKTARDA PARA YATIRILMASI GEREKLİ OLDUĞU YAZIYOR İNTERNET SAYFALARINDA … BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN YAZABİLİR MI BANA  …

    CRÌOCHACHADH A-NIS

A' sealltainn 1 fhreagairt (1 iomlan)
  • Airson freagairt a thoirt don chuspair seo feumaidh tu a bhith logaichte a-steach.